Connect28 HR Consulting Kft.

HR partner (Miskolc)

HR szolgáltatásokkal foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalkozásunk keresi HR partner kollégáját az alábbi feladatok ellátására:

Főbb feladatok:

  • részvétel a partnervállalkozások HR stratégiájának kialakításában
  • a toborzás-kiválasztási folyamat támogatása
  • onboarding folyamatok támogatása
  • munkaügyi és bérügyi adminisztratív folyamatok támogatása
  • teljesítményértékelések HR támogatása
  • munkavállalói elégedettség mérése, és ehhez kapcsolódó akciótervek kidolgozása
  • a területén dolgozó munkavállalók támogatása HR oldalról
  • exit interjúztatás
  • HR kimutatások, elemzések készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • naprakész munkajogi és munkaügyi ismeretek
  • angol nyelvtudás előny
  • MS Office magabiztos használata
  • proaktív személyiség, önálló és pontos munkavégzés, jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil álláslehetőség
  • kiváló munkahelyi légkör
  • teljesítményprémium
  • szakmai és nyelvi tréningek
  • home office lehetőség
  • családbarát munkahelyi kultúra
  • laptop, mobiltelefon

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, töltse fel fényképes önéletrajzát, vagy küldje el nekünk a toborzas@connect28.hu e-mail címre.

A jelentkező a pályázati anyaga feltöltésével vagy megküldésével kijelenti, hogy az adatai önkéntes megadásával hozzájárul, hogy az adatokat a Connect28 HR Consulting Kft. Adatkezelési Szabályzatának és a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően kezelje és partnerei számára a jelentkező munkavállalásának elősegítése céljából továbbítsa.

    Megosztás itt: facebook
    Megosztás itt: twitter
    Megosztás itt: linkedin
    Megosztás itt: email

    Olvasd el a többi bejegyzésünket is!

    No Layout Found!

    Legfrissebb állásajánlataink