crystal-kwok-mhUsz2ezlXQ-unsplash

Gépkarbantartó, gépbeállító

Gépkarbantartó, gépbeállító (Németország)

Német nagyvállalati partnerünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi feladatokra:

Főbb feladatok:

  • a műszaki csapat tagjaként műanyag ládákat mosó gépsorok karbantartása
  • napi hibaelhárítások elvégzése
  • tervezett karbantartások, alkatrészcserék elvégzése
  • rendszeres ellenőrzések elvégzése
  • kapcsolódó elektromos berendezések javítása
  • új gépek, gépsorok telepítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki végzettség
  • legalább 3 éves tapasztalat gépek, gyártósorok karbantartásában, javításában, beállításában
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • kitartás és eltökéltség
  • megbízhatóság, pontosság, csapatjátékos szemlélet
  • több műszakos munkavégzés vállalása
  • német és/vagy angol nyelvtudás (kommunikációképes nyelvtudás + alapvető szakmai szókincs)

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú, stabil álláslehetőség
  • kiváló munkahelyi légkör
  • magyar nyelvű támogatás a beilleszkedésben
  • szállás szervezése és térítése/támogatása
  • kiutazás szervezése és térítése
  • munkába járás szervezése és térítése

Munkavégzés helye:

  • Németország

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk fényképes önéletrajzát bérigényének megjelölésével a toborzas@connect28.hu e-mail címre.

A jelentkező a pályázati anyaga feltöltésével vagy megküldésével kijelenti, hogy az adatai önkéntes megadásával hozzájárul, hogy az adatokat a Connect28 HR Consulting Kft. Adatkezelési Szabályzatának és a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően kezelje és partnerei számára a jelentkező munkavállalásának elősegítése céljából továbbítsa.

    Megosztás itt: facebook
    Megosztás itt: twitter
    Megosztás itt: linkedin
    Megosztás itt: email

    Olvasd el a többi bejegyzésünket is!

    No Layout Found!

    Legfrissebb állásajánlataink